in ,

Yerleşme Kanamasından Kaç Gün Sonra Test Yapılır?

Gönderi paylaş:

Yerleşme Kanamasından Kaç Gün Sonra Test Yapılır? Yerleşme kanaması malum hamileliğin en erken belirtilerinden biri olarak değerlendiriliyor. Peki Yerleşme Kanamasından Kaç Gün Sonra Test Yapılır? Doğru bir sonuç almamız için bu soruya bir cevap bulmamız lazım.

Yerleşme kanaması ile ilgili tüm bilgileri bu makalemizde görebileceksiniz. Özellikle bayanların çok sormuş oldukları Yerleşme Kanamasından Kaç Gün Sonra Test Yapılır? sorusuna da cevap vermiş olacağız.

Yerleşme Kanamasından Kaç Gün Sonra Test Yapılması Önerilir?

Kadınlar yerleşme kanamasından kaç gün sonra test yapacaklarını merak ediyorlar. Haliyle biz de sizler için detaylı bir araştırma yaptık ve Yerleşme Kanamasından Kaç Gün Sonra Test Yapılır? sorusuna cevap bulduk.

Yerleşme kanaması yaşayan kadınlar, yerleşme kanaması olduğu tarihten 1 hafta (7 Gün) sonra test yapmaları durumunda doğru bir sonuç alacaklardır.

Yerleşme kanamasından itibaren 5-6 gün sonra hamilelik testi verilmesini önerenler de var lakin doğru sonuca ulaşmak için 1 hafta sonra gebelik testi yapmanızı öneriyoruz.

Önemli Not: Kan gebelik testi idrar ve evde yaptığınız testlerden daha erken sonuç veriyor. Bu sebeple evde kendiniz test yapacaksanız veya idrar testi yaparak öğrenmek istiyorsanız bu süreyi 10 güne kadar çıkarın.

Yerleşme kanaması nedir? ve yerleşme kanaması yaşayanların tecrübelerini okumak için yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Yerleşme kanaması hakkında daha fazla içerik için bu filtreyi inceleyebilirsiniz.

 

#Beğendiyseniz Yıldız Vermeyi Unutmayın!

Yazar: Annemce

Annemce, kadın ve çocuk sağlığı, hamilelik, bebek sağlığı, tüp bebek konularında bilgili uzman kişilerden oluşmaktadır. Sorularınızı Lütfen Yorum Bölümü veya Soru Cevap Forumundan Bizlere İletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir