in

Şeyda Coşkun Diyet Listesi

Gönderi paylaş:

Şeyda Coşkun, ünlü diyetisyenlerden bir tanesidir. Kendisi tarafından verilen diyet listeleri kullanılmaya ve aynı zamanda da uygulanmaya devam ediyor. Başarılı ve ünlü diyetisyen bu zamana kadar hem vermiş olduğu zayıflama demeçleri ile, hem de kendisine hastalarına sunduğu listeler ile bayanların kilo vermesine yardımcı olmuştur. Biz de bugünkü yazımızda Şeyda Coşkun tarafından sunulan bir zayıflama programını sizler ile paylaşacağız.

Denenmiş bu diyet listesi sizi zorlamadan kısa süre içerisinde kilo vermenize yardımcı olacaktır. Yaz aylarının gelmeye başlaması ile birlikte açılan bikini sezonuna sizde fit ve sağlıklı giriş yapmak istiyorsanız hemen aşağıdaki diyet listesini uygulamaya başlayarak kilo vermeye ilk adımı atın.

Şeyda Coşkun Diyet Listesi’nde Neler Var?

Şeyda Coşkun Diyet Listesi’nde Sabah Kahvaltısı

Sabah kahvaltısında 10 adet çubuk kraker tüketin ancak; bu krakerlerin tuzsuz olmasına özen gösterin.

1 kahve bardağının miktarında çay içebilirsiniz ancak şeker atmamanız gerekiyor.

1 dilimi geçmeyecek şekilde kakaolu kek. Piyasada hazır olarak satılan Dankek olabilir.

Şeyda Coşkun Diyet Listesi’nde Öğlen Yemeği

Şeyda Coşkun diyet listesinde öğlen yemeği için herhangi bir öğün koymamaktadır. Eğer çok fazla acıkırsanız 1 adet meyve tüketerek kan şekerinizi de ayarlamış olursunuz. Sabah kahvaltısında verilen kek diyetin ilerleyen günlerinde sizi tok tutmaya başlayacaktır. Bu nedenle de sadece ilk hafta zorlanabilirsiniz.

Şeyda Coşkun Diyet Listesi’nde Akşam Yemeği

Bir yemek tabağı kadar sebze yemeği yemeniz gerekiyor. Örneğin; pırasa yemeğini kolayca tercih edebilirsiniz.

Turp sizin vücudunuzu dengede tutacaktır. Bu nedenle de 3 dilim turpu akşam yemeğinde tüketmenizi Şeyda Coşkun önermektedir.

Bir limonu ikiye bölerek yarısını yiyebilirsiniz. C Vitamini açısından yararlı olan limon şok diyet uyguladığınız için sağlık sorunları yaşamanızı engelleyecek.

Bir ekmeğin dörtte 1’i yani; çeyreğini akşam yemeğinde tüketebilir ve böylece tahıl grubundan da şok diyetinize besin öğesi katmış olursunuz.

Akşam yemeğinden sonra tatlı tüketmeniz daha iyi olacaktır. Bülbül Yuvası Tatlısı gibi hafif tatlılar tüketerek kan şekerinizi yatmadan önce dengeye koyabilir ve sağlık sorunu da yaşamamış olursunuz.

Sağlıcakla kalın.

#Beğendiyseniz Yıldız Vermeyi Unutmayın!

Yazar: Annemce

Annemce, kadın ve çocuk sağlığı, hamilelik, bebek sağlığı, tüp bebek konularında bilgili uzman kişilerden oluşmaktadır. Sorularınızı Lütfen Yorum Bölümü veya Soru Cevap Forumundan Bizlere İletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir