in

Neden Zayıflayamıyorum?

Gönderi paylaş:

Bugün farklı olarak bu başlığa değinmek istiyorum. bir çoğumuz Diyet yaptığı halde bazı zamanlar zayıflayamamak dan şikayetçi olurlar. bunun da bir çok farklı nedenleri vardır. ve bir de Diyete başladığımız da sonunu başladığımız gibi getirememek. Bu da bizlerin sabırsızlığından kaynaklı kilo veremememiz demektir. Neden Zayıflayamıyorum? Diyorsan başlığın devamını incelemelisin.

Her ne kadar bi azim le ben diyet yapmak istiyorum desek de bir zaman sonra bu durum dan sıkılıp başlamış olduğumuz diyeti bozmaya çalışmamızdır. Diyet yaparken kesinlikle kulak dan dolma sözler ile başlamamamız gerekiyor.

Bazı dönemler başlangıç öncesi insanların bize tavsiye ettikleri diyetleri uygular ve kilo verememek den yakınırız. hepsi değil ancak bir çok Diyet Listesi herkese göre eşit kilo verdirmez ya da aksine kilo vermek isterken bir de bakmışsınız ki kilo alıyorsunuz.

Herşeyden önce diyet yapmak istediğiniz de bir hekime başvurarak nasıl diyet yapabileceğiniz konusun da tavsiyeler almanız gerekiyor. belirli testler ve ölçümler sonrası size en iyi Diyeti hekiminiz verebilir. bu sayede daha çabuk ve istenilen zaman da istenilen kilolar verilebilir. ve bazı dönemler de bir çok insan diyet yapmak için bir çok farklı ilaçlar ve bitkiler kullanır.

Bunların vücudumuza ilerleyen günlerde zarar verebileceğini sakın unutmayın. uygulamak istediğiniz diyetleri sağdan soldan kulak dan dolma sözler ile değil. Her insanın farklı çalışma metabolizması olduğundan dolayı başkasına etki eden size ters etki de edebilir.

Bunu düşünerek önceliğiniz her zaman hekiminize danışmak olsun. Bizler burada sizler için pratik ve kolay Diyet Önerileri paylaşmaktayız. diyer önerilere de göz atarak sitemiz de bulunan belirli ve uygulaması kolay olan diyetleri de gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. bu sayede belki de hiç bir zaman veremediğiniz kilolarınızı kolayca verebilirsiniz.

#Beğendiyseniz Yıldız Vermeyi Unutmayın!

Yazar: Annemce

Annemce, kadın ve çocuk sağlığı, hamilelik, bebek sağlığı, tüp bebek konularında bilgili uzman kişilerden oluşmaktadır. Sorularınızı Lütfen Yorum Bölümü veya Soru Cevap Forumundan Bizlere İletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir