in

Limonla Vajina Daraltma Nedir? Nasıl Yapılır?

Gönderi paylaş:

Limonla vajina daraltma yöntemi nedir ve daraltma nasıl yapılır sorusuna cevap verelim. Öncelikle limonla vajina daraltma işlemi bilimsel olmayan doğal bir vajina daraltma yöntemidir diyebiliriz esasında. Özellikle cinsel yaşamı çok aktif olan bayanların vajinası daha geniş oluyor haliyle. Bu nedenle genişleyen vajinayı daraltmak için bu yöntemi deniyorlar. Vajinal daraltma için kullanılan bu yöntemde dikkat edilmesi gereken bir çok hususun olduğunu da hatırlatalım.

Peki limonla genişleyen vajina nasıl daraltılır? Daraltma için nasıl hareket edilmelidir?

Limonla vajina daraltma işelminde bilmeniz gereken bir kaç hususu hatırlatalım. Öncelikle kullanılan limonun organik bir limon olması ve limon suyunun süzülmüş olması oldukça önemlidir. Onun dışında en büyük sorunlardan bir tanesi limonun asidik olması ve yakıcı özelliğidir. Limon asidik yapıya sahip olduğundan özellikle genital ve vajinal bölgeyi daraltma işleminde sürülünce büyük bir yanma hissi oluşturabileceğini unutmayın.

Limonla vajina nasıl daraltılır?

Öncelikle yukardaki söylediğimiz hususlara dikkat ederek hareket edilmelidir. Onun dışında işleme başlarken limon suyun vajina çevresine azar azar sürmeniz gerekir. Böylece yanmayı önemli ölçüde azaltırsınız. Limon suyunun vajina içine kaçmamasına özen göstermeli ve bu işlemi sürekli tekrar etmelisiniz. Yani bir kez sürmeyle vajinal daralma olmayacağını bilmelisiniz.

Limon suyu vajinal daralma için kullanılan antik çağlardan beri süre gelen bir yöntemdir. Ancak tek başına bu yöntem yeterli olmamaktadır. Cinsel yaşamınızı daha seyrek aralıklarla cinsel ilişkiyi tercih etmeli ve bol bol spor yaparak vajinal kasları güçlendirmelisiniz. Unutmayın vajinal daralma sağlamak kısa sürede olacak bir şey değil bunun için yapılacak olan spor ve limon işlemleri uzun süre devam ettirmelisiniz.

Bütün bu işlemleri yaparken vajinal hijyeninize çok dikkat etmeli, vajina içine bir şey kaçmamasına özen göstermelisiniz. Bununla birlikte bu işlemi yaparken vajinanın yanacağını bilmeli ve bağırabileceğinizi unutmamalısınız.

Burada bizim size bilimsel olarak tavsiye edeceğimiz. Tüm vajina daraltma işlemleri için hekiminize başvurmanız gerektiği hareketi en doğrusudur. Bu alanda uzmanlıklara sahip bir hekime başvurarak gerek genital gerekse vajinal daraltma ve estetik uygulayan bir çok uzman hekimin olduğunu bilmelisiniz. Bu şekilde hem bilimsel bir yöntem uygulamış hemde vajinal estetiğe de kavuşmuş olursunuz.

Sağlıcakla Kalın.

#Beğendiyseniz Yıldız Vermeyi Unutmayın!

Yazar: Annemce

Annemce, kadın ve çocuk sağlığı, hamilelik, bebek sağlığı, tüp bebek konularında bilgili uzman kişilerden oluşmaktadır. Sorularınızı Lütfen Yorum Bölümü veya Soru Cevap Forumundan Bizlere İletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir