in

Erkeklerin Kadınlarla İlgili Anlamadığı 10 Şey

Gönderi paylaş:

Son dönemlerde kadın ve erkek ilişkileri konusunda kadınlar ne ister isimli filmin çok yankı bulduğunu söyleyebiliriz. Bir erkeğin gözüyle kadınların ne istedikleri de güzel bir şekilde ele alınmış. Ancak kadın ve erkekler arasında öyle konular var ki hiçbir erkek bunu anlayamaz. Anlamadıkları içinde kadınların ne istedikleri hiçbir zaman anlaşılamayacaktır. Erkeklerin anlayamayacakları 10 önemli konu hakkında sizlere bilgi vermek istedik.

  1. Erkekler kadınların her zaman daha fazla ilgi beklediklerini düşünemezler. Kadınlara çok ilgi gösterdiğinizde kırılmış kalbini dahi onarabilirsiniz.
  2. Kadınlar istedikleri zaman çok zeki bir şekilde istediklerini yaptırabilirler. Her kadının birbirinden kurnaz bir şekilde planı vardır. Erkeklerin düşündüğü gibi saf bir kadın yoktur.
  3. Kadınlar bazı durumları alttan alırlar ancak hiçbir erkekte kadının alttan aldığının farkında değildir.
  4. Kadınlar ev işlerinde uğraşırken çok yorulur ancak erkekler bunun farkına varmazlar. Bu bir Çin işkencesi olsa da erkekler dağınık evlerden yakınırlar.
  5. Erkekler kadınların kumanda ellerindeyken bundan ne kadar mutlu olduklarını asla düşünmezler
  6. Kadınlar araba kullanırken erkeklerin yaptığı eleştirileri duymazdan gelirler. Her kadın ehliyetin çikletten çıkmadığını bilirler.
  7. Hiçbir erkek taciz edilen bir kadının neler çektiğini bilmez. Fakat erkekler aynı şekilde kadınları taciz etmeye devam ederler.
  8. Erkekler kadınlarla kavga ederken güler yüzlü bir şekilde davrandıklarında aslında her şeyi çok kısa bir şekilde halledebileceklerini düşünmezler.
  9. Erkekler, futbol seyrederken kadınların neler hissettiklerini anlayamazlar. Varsa yoksa tuttuğu takımın galip gelmesidir akıllarından geçen. Televizyonda maç seyreden bir erkek, yanındaki kadının değerini çoktan unutmuştur.
  10. Bu dokuz Maddenin dokuzunun da geçerli olduğu yerlerde bile, erkekler aslında haklı olduklarını savunurlarken, yine de kadınların hissettiklerini hiçbir zaman bilemeyecekler.

Sağlıcakla Kalın.

#Beğendiyseniz Yıldız Vermeyi Unutmayın!

Yazar: Annemce

Annemce, kadın ve çocuk sağlığı, hamilelik, bebek sağlığı, tüp bebek konularında bilgili uzman kişilerden oluşmaktadır. Sorularınızı Lütfen Yorum Bölümü veya Soru Cevap Forumundan Bizlere İletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir