in

Erkek Bebek İçin Yumurtlama Dönemi Hesaplama

Gönderi paylaş:

Erkek bebek isteyenler, cinsiyet belirlemek için yumurtlama dönemi ve günü hesaplaması nasıl yapılması gerekiyor diye merak ederler.  Aslında bu hesaplama manuel de yapılabilir ama çok kafa karıştırıcı bir durum olduğundan en kolay nasıl yapılır diye sizlere anlatmaya çalışacağız. Burada unutulmaması gereken bu hesaplamayı yapıp erkek bebeğimiz olur düşüncesinin yanlış olduğudur. Ancak erkek bebek olasılığını bu şekilde artırmış olursunuz. Gelin erkek bebek için yumurtlama dönemi hesaplaması nasıl yapılır ona bakalım.

Erkek bebek isteniyorsa yapılması gerekenleri sırayla açıklayacağız. Ondan önce belirtmemiz gereken en önemli husus erkek bebek için yumurtlama gününden 12 saat önce cinsel birliktelik yaşanması gerekmektedir. Eğer kız bebek isteniyor ise yumurtlama gününden 2 ila 4 gün önce cinsel ilişkiye girilmelidir.

Hatırlatmamız gereken önemli bir cinsel ilişkiden önce 4-5 gün cinsel perhiz yapılmalı yani cinsel ilişkiye girilmemelidir. Bununla birlikte erkeğin rahat elbiseler giymesi, hayalarını serin tutması gerekir. Yine gün içinde hayaları serinletmek için ıslak bir bezle silerek serinlemesi sağlanmalıdır.

Şimdi öncelikle yumurtlama zamanını hesaplama aracıyla yumurtlama zamanını hesaplayalım. Sonra detaylı açıklama onun altına ekleyeceğiz.  Aracımızı kullanarak yumurtlama dönemini hesaplamasını yapabilirsiniz.Erkek Bebek İçin Yumurtlama Dönemi Hesaplama


Burada hesaplama yaptığınızda diyelim 15 Ağustos çıktı sonuç siz 14 ağustos gününü 15 ağustosa bağlayan gece ilişkiye girmelisiniz. Söylediklerimize dikkat etmeniz durumunda hem hesaplamayı doğru yapmış hemde erkek bebek için en doğru zamanlamayı ayarlamış olursunuz.  Bu hesaplamada 28 günde bir kadının adet gördüğü varsayılarak hareket edilmiş ve 14. günü yumurtlama zamanı olduğu bilimsel olarak hesaplanmıştır.  Eğer adet döngünüz düzensiz ise adet gününüzden itibaren 14gün sayarak yine bu hesaplamayı yapabilirsiniz.

Erkeğin sıcak ortamlardan, dar elbiselerden, sauna, hamam gibi yerlerden uzak durması gerektiği unutulmamalı bununla birlikte ilişkiden önce 4-5 gün cinsel perhiz yapılmalıdır. Bununla birlikte cinsel birliktelik yaşanmadan yarım saat önce erkeğin kafein içeren içmesi tavsiye edilmektedir.

Değerli anne baba adayları günümüz toplumunda özellikle Türkiye’de erkek bebeğin önemi her ne kadar hala yerini korusa da ister erkek ister kız bebeği olsun ikisininde bizim evladımız olduğunu, erkek kız ayrımı yapmadan çocuklarımız arasında ayrım yapmamamız gerektiğini unutmayın. Unutmayın her ne kadar erkek bebek sevilse de en vefakar ve anne babayı en çok düşünen ve emek verenin kız bebeği olduğunu unutmayın.

Sağlıcakla Kalın.

#Beğendiyseniz Yıldız Vermeyi Unutmayın!

Yazar: Annemce

Annemce, kadın ve çocuk sağlığı, hamilelik, bebek sağlığı, tüp bebek konularında bilgili uzman kişilerden oluşmaktadır. Sorularınızı Lütfen Yorum Bölümü veya Soru Cevap Forumundan Bizlere İletebilirsiniz.

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.