Bebek

En Güvenilir Bebek Alışveriş Siteleri Tavsiyeleri

Anne babalar genelde tavsiye üzerine, bebek için alışveriş yaparken hem güvenilir hemde uygun satış yapan web siteleri tercih etmeye çalışırlar. Bebek alışveriş siteleri her bebek bekleyen yada eşi dostu bebek sahibi olan ailelerin en çok yolu düşülen web siteleridir diyebiliriz. Çünkü bebeklerin bir çok şeye ihtiyacı vardır.

Bazen bebeklere özel farklı hediye ürünleri almak istediğimizde yada bulunduğumuz şehirde bebek mağazaları yetersiz olduğunda en doğru ve hızlı yol internet üzerinden bebek alışveriş sitelerinden alışveriş yapmak olacaktır. Özellikle son yıllarda artık bilgisayara bile ihtiyaç duymadan cep telefonumuz üzerinden bu alışverişleri gerçekleştirebilmekteyiz.

Unutmayın özellikle bebeğiniz için alışveriş yapıyorken dikkat etmeniz gereken bir çok nokta var. Bununla birlikte internet alışverişlerinizi güvenle yapmanız çok önemli. Çünkü internet çok büyük bir mecra ve her internet sitesinden alışveriş yapayım derken mağdur olmayın. Bazı bebek alışveriş siteleri gerçekten müşterilerini çok mağdur etmekteler bazıları ise kaliteli hizmet sunarak gerçek anlamda sizi her anlamda alışveriş yaptığınıza memnun bırakabiliyor.

Bebek Alışveriş Sitelerinden Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Elbette ilk bakılması gereken markanın bilinirliği ve müşteri memnuniyetine verdiği önem.

 • En nihayetinde hepimiz biliyoruz ki bir çok firma ürünü satana kadar sizinle ilgileniyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyor ancak üründe bir hata olduğunda veya ürün iadesi, değişimi istediğinizde size bin bir zorluk çıkarıyorsa bu web sitelerinden ve firmalarından uzak durulmalı.
 • Bunun dışında web sitesinin iletişim ve hakkımızda bölümüne bakarak firmanın gerçek bir firma olup olmadığı kontrol edilmeli.
 • Web sitesinin güvenilir olup olmadığına ssl sertifikası olup olmadığı sol üstte kilit işaretinden belli olacaktır.
 • Bunun yanında aynı ürünü satan bir çok firma olabilir bu yüzden ürünü bir kaç web sitesinde fiyat karşılaştırmasına bakmalısınız.
 • Bakılması gereken bir başka husus kargo yöntemi. Bazı firmalar ürün kargosu fiyata dahilmi değil mi yada ücretsiz kargomu tam belli olmuyor. Ancak eğer bir bebek arabası aldıysanız kargo ücretinin yüksek tutacağını unutmayın.
 • Bazı ürünlerin muadil ürünler satılıp satılmadığına dikkat edilmeli.
 • Bir başka husus ta, ürünün üretim metaryellerinin ve malzemelerinin ne olduğuna özellikle dikkat edilmeli. Çinden getirilen bir çok ürünün ucuz olduğu ancak malzeme kalitesinin ve üründe kullanılan boyaların bebek sağlığına zarar verebileceği unutulmamalıdır.

Tavsiye Edilen En Güvenilir Bebek Alışveriş Siteleri

Şimdi sizlere bizim de kendi bebeğimiz için alışveriş yaptığımız ve memnun kaldığımız bebek alışveriş sitelerini paylaşacağım. Genel hatlarıyla bu web sitelerinden yaptığınız alışverişlerden biz memnun kaldık umarım sizlerde memnun kalırsınız.  Sizler için aşağıdaki web sitelerini alışverişinizi güvenle yapabilmeniz için tavsiye ediyoruz.

 1. babymall.com.tr
 2. sevgilibebek.com
 3. www.civilim.com
 4. www.joker.com.tr
 5. www.minicadde.com
 6. www.ceybebe.com
 7. www.luff.com.tr
 8. www.kraftbaby.com
 9. www.elelebaby.com
 10. gezenbebe.com
 11. www.bebitof.com.tr
 12. www.welcomebaby.com.tr
 13. www.e-bebek.com
 14. www.mothercare.com.tr
 15. www.minimoda.com.tr
 16. www.happy.com.tr
 17. www.annesininherseyi.com

 

Evet değerli anne babalar, bebeğiniz için rahatlıkla alışveriş yapacağınız web sitelerini sizinle paylaştık. Yinede yukarıdaki uyarılarımızı dikkate alarak alışveriş yapmanızı öneririz. Alışverişlerinizde gerçek kredi kartınızı değil sanal kredi kartınızı kullanmayı unutmayın.

Sağlıcakla Kalın.

Annemce

Annemce yazar ekibi, kadın ve çocuk sağlığı, hamilelik, bebek sağlığı, kısırlık ve tüp bebek konularında tecrübe ve bilgi sahibi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sorularınızı Lütfen Yorum Bölümünden Bizlere Sorabilirsiniz. Soru Cevap Forumundan Daha Detaylı Bilgiler Edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu